Kurumsal

Coronavirüs görünümünün ilk gününden itibaren, TTC ortaya çıkan durumu yakından takip eder. Her gün yeni vakalar ve ölümler duymak bizim için çok üzücü. Bu yüzden sizi ve sevdiğiniz insanları virüsten korumak için olanaklar araştırmamız bizim için önemlidir. 

2003 yılından bu yana, TTC mühendislik üretiminde aktiftir. Şirketin 100 personel ile 10.000 m2’lik bir çalışma alanı vardır. TTC hızla büyümeye devam ediyor ve işindeki kaliteye önem veriyor. Yüksek kalite ve yüksek teknoloji ürünleri ile birleştirilen uzun yılların tecrübesi sayesinde TTC, müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır.

Coronavirus çok hızlı yayılır ve havada ve kimsenin beklemediği yüzeylerde sunar. TTC olarak sağlığa önem veriyoruz ve uzman mühendislerimizle virüsle savaşmak için çözümler arıyorduk. Ve şimdi, araştırma ve geliştirmelerden sonra, yaşamlarınıza tekrar huzur getirmeye hazırız.

TTC mühendisleri, dezenfeksiyon için mobil dezenfeksiyon odası, sabit dezenfeksiyon sistemi (kamyonda), dezenfeksiyon jet püskürtme sistemi, araç dezenfeksiyon sistemi ve yarı mobil dezenfeksiyon sistemi gibi çeşitli ürünler geliştirdi. Bu sistemler havadaki virüsleri, insanların giysilerinden ve derisinden yok etmeye yardımcı olur. Ayrıca, kamyonlarınızın dezenfeksiyonu için, ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınması için de yararlıdır. TTC sistemlerin günümüzde sağlığınızı korumak için yeri doldurulamaz oldu.

Nasıl yardımcı olabiliriz? Canlı Destek